Fortuna

Kdo vyhraje Wimbledon?
Vsaď si a sleduj zápasy živě!

Bonus pro nové hráče

Zaregistruj se a získej vstupní superbonus 1 000  Kč.  Vsaď si za 200 Kč a hned od nás dostaneš 600 Kč na své další sázky. A jestli chceš dalších 400 Kč, stačí jen na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje!

Sleduj Wimbledon na Fortuna TV

Bohatá tenisová nabídka zahrnuje všechny čtyři grandslamy - Australian Open, French Open, Wimbledon i US Open, ale i ostatní turnaje ATP a WTA. K dispozici budeš mít i přenosy z FORTUNA:LIGY a předních evropských fotbalových soutěží. Pro fanoušky hokeji máme živé přenosy z NHL či KHL. Uspokojíme i milovníky ostatních sportů.

Navýšení výhry o 10 %

Během Wimbledonu jsme připravili pro všechny LIVE sázkaře speciální akci, během které si budou moci navýšit výhru o 10 %. Více informací na www.ifortuna.cz

Živé přenosy online

Začátek:Sport:Hraje:Liga:

Ustanovení a podmínky

Vsaď 200 Kč a získej bonus 600 Kč

 • Tato nabídka platí pouze pro nově registrované hráče.
 • Jedná se o bonus 300 % na vklad až do výše 200 Kč, maximální výše bonusu tedy činí 600 Kč (při prvním vkladu 200 Kč a vyšším).
 • Bonus se vztahuje pouze na první vklad po aktivaci bonusu.
 • Na aktivaci bonusu máte 7 dnů od vytvoření dočasného konta, pokud svůj bonus neaktivujete během této doby, nárok na bonus zaniká.
 • Vklad je nutné uskutečnit do 7 dnů od aktivace bonusu.
 • Před připsáním bonusu je nutné uzavřít kvalifikační sázky v celkové hodnotě jednonásobku hodnoty vkladu = např. při vkladu 200 Kč činí hodnota bonusu 600 Kč, disponovat s bonusem budete moci po uzavření kvalifikačních sázek ve výši 200 Kč (1x200).
 • Co jsou kvalifikační sázky – jsou to uzavřené sázky s minimálním kursem 1.5.
 • Do požadovaného obratu se denně započítávají sázky v hodnotě 100 % z požadovaného obratu.
 • Minimální částka Počátečního vkladu pro přiznání tohoto typu bonusu činí 10 Kč, převedení nižší částky na konto Nového sázejícího nebude pro účely přiznání nároku na tuto variantu Vstupního Bonusu zohledněno.
 • Váš bonus Vám bude připsán během 12 hodin po splnění požadovaných kritérií.
 • Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tuto bonusovou nabídku.

400 Kč - Peníze na ruku

 • Tato nabídka platí pro registrované hráče s nově dokončenou registrací (tj. ověřeným hráčským účtem na kamenné pobočce Fortuny) a ověřenou platební metodou (ve svém hráčském kontě), kteří jsou oprávněni uzavírat sázky prostřednictvím internetu.
 • Jedná se o bonus 400 Kč, který bude aktivován na Vašem hráčském kontě v průběhu 24 h od přijetí.
 • Na aktivaci bonusu máte 10 dnů, jinak nárok na bonus zaniká.
 • Využít bonus musíte do 30 dnů od aktivace, jinak nárok na bonus zaniká.
 • V případě využití bonusu na kursové sázky není omezení výše min. kursu nebo typu sázky.
 • Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tuto bonusovou nabídku.
Pravidla v tomto znění nabývají platnosti a účinností dne 01.05.2019. Úplné znění pravidel naleznete zde.

Pravidla hry „Letní maraton“

 • ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE

  Organizátorem soutěže „Letní maraton“ (dále jen „soutěž“) je společnost FORTUNA GAME a.s., se sídlem Praha 1, Nové Město, Na Florenci 2116/15, PSČ 110 00, IČ: 43003575, DIČ: CZ699001753 (dále jen „organizátor“).

 • OBDOBÍ KONÁNÍ SOUTĚŽE

  Soutěž je vyhlášena od 01.07.2019 do 14.07.2019 (dále jen „období konání soutěže“).

 • ÚČAST V SOUTĚŽI

  Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let, která je členem Fortuna Klubu Plus, tj. uzavřela s organizátorem smlouvu o účasti na hazardních hrách a v souladu s příslušným herním plánem je oprávněna k účasti na hazardní hře – kursová sázka (dále jen „soutěžící”).

  Soutěže se nemohou zúčastnit fyzické osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi či k dalším osobám pověřeným zajištěním této soutěže a osoby, které jsou ke kterékoliv z takových osob ve vztahu osob blízkých.

 • MECHANIKA SOUTĚŽE

  Pro účast v soutěži je nutné uzavřít každý den v období konání soutěže alespoň jednu předzápasovou sázku na hazardní hru kursová sázka provozovanou organizátorem na jakoukoliv sázkovou příležitost z nabídky organizátora (mimo sázek typu LIVE), s minimální výší vkladu alespoň 100 Kč na jednom tiketu (bez manipulačního poplatku) a s minimální výší kursu na tiketu 1,50.

 • VÝHERCI

  Výhercem soutěže se stanou soutěžící, kteří splní výše uvedené podmínky a zároveň splní všechny podmínky stanovené v těchto pravidlech potřebné pro získání výhry. Každý soutěžící může získat maximálně jednu výhru v soutěži.

 • VÝHRY

  Jako výhru si všichni výherci rozdělí rovným dílem bank v hodnotě 1.000.000 Kč (slovy: jeden milion korun českých). Výhry budou výhercům připsány formou bonusu na hráčské konto vedené u organizátora, a to do 19.07.2019.

 • OZNÁMENÍ VÝHERCŮ

  Počet výherců soutěže bude oznámen na www.ifortuna.cz do 19.07.2019.

 • OSTATNÍ USTANOVENÍ A PODMÍNKY

  Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny období konání soutěže, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na www.ifortuna.cz.

  Dle platných právních předpisů budou výhry, před jejich vyplacením výhercům, poníženy o veškeré zákonem stanovené daně a odvody (zejména pak srážkovou daň), které je organizátor povinen odvést, a to v zákonem stanovené výši. Výhry jsou nepřenosné a na výhry nevzniká právní nárok a není možné místo nich požadovat jiné plnění. V případě, že výhra bude výherci připsána na dočasné konto a výherce nesplní všechny podmínky pro zřízení konta ve smyslu příslušného herního plánu ve stanovené lhůtě, pak okamžikem zániku dočasného konta nárok výherce na výhru zaniká.

  Bude-li mít organizátor podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen; to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami nebo se zásadami poctivé soutěže a fair play. Ve sporných případech si organizátor vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

  Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou.

  Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

  V ostatním se soutěž a vztahy mezi soutěžícím a organizátorem řídí Obchodními podmínkami ke smlouvě o účasti na hazardních hrách a právním řádem České republiky. Tato soutěž není hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, v platném znění.

V Praze dne 24. června 2019

Platební metody

sberbank moneta eplatby mpenize penezenka mojeplastba platba24 fiobanka csob postovnisporitelna onlineplatba