ZÍSKEJTE 40 Free spinů
DO HRY BIG SHOTS

A TREFTE SVOU ŽIVOTNÍ VÝHRU

Zaregistrujte se

OBJEVTE NEJZÁBAVNĚJŠÍ ONLINE CASINO

40 Free spinů DO BIG SHOTS

V našem online casinu na vás právě teď čeká luxusní vstupní bonus! Zaregistrujte se, vložte si aspoň 200 Kč a dostanete od nás 40 volných zatočení do gangsterské hry Big Shots. Každé zatočení má hodnotu 10 Kč a může vám při troše štěstí vynést tisícové výhry!

PŘES 370 HER

Proč u nás zábava nikdy nekončí? Máme přes 370 herních titulů! Vybírat si můžete ze stovek automatů, včetně fotbalového hitu FORTUNA:LIGA. Čekají na vás také různé varianty legendární rulety, včetně živé hry. Jako jediní v Česku nabízíme živě také karetní klasiku blackjack.

APOLLO & ADELL JACKPOTY

Zkuste hry od Apolla a Adell. Užijete si při nich spoustu adrenalinu a navíc můžete trefit jackpot! O zlatý, stříbrný a bronzový jackpot hrajete automaticky a je zcela jedno, jestli točíte za pětikorunu nebo 200 Kč. Na jedno zatočení můžete vyhrát až 500 000 Kč!

Ustanovení a podmínky

Vlož si 200 Kč a získej volná zatočení za 400 Kč

 • Tato nabídka platí pouze pro nově registrované hráče.
 • Jedná se o bonus 40 volných zatočení do hry Big Shots v celkové hodnotě 400 Kč. Pro jejich získání je nutné provést první vklad v minimální hodnotě 200 Kč.
 • Kvalifikační vklad je nutné uskutečnit do 7 dnů od vytvoření dočasného konta, v opačném případě nárok na bonus zaniká.
 • Na aktivaci bonusu máte 5 dnů od provedení kvalifikačního vkladu, pokud svůj bonus neaktivujete během této doby, nárok na bonus zaniká.
 • Po připsání bonusu je možné volná zatočení využít na technické hře Big Shots. Volná zatočení je nutné využít do 5 dnů od přijetí bonusu, v opačném případě bonus zaniká.
 • Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tuto bonusovou nabídku. Pravidla v tomto znění nabývají platnosti a účinností dne 17.04.2020.
Úplné znění pravidel naleznete zde.
Obecná pravidla pro získání vstupních bonusů naleznete zde.

Bonus 300 Kč za dokončení registrace

 • Tato nabídka platí pro registrované hráče s nově dokončenou registrací (tj. ověřeným hráčským účtem na kamenné pobočce Fortuny) a ověřenou platební metodou (ve svém hráčském kontě), kteří jsou oprávněni uzavírat sázky prostřednictvím internetu.
 • Jedná se o bonus 300 Kč, který bude aktivován na Vašem hráčském kontě v průběhu 24 h od přijetí.
 • Na aktivaci bonusu máte 5 dnů, jinak nárok na bonus zaniká.
 • V případě využití bonusu na kursové sázky není omezení výše min. kursu nebo typu sázky.
 • Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tuto bonusovou nabídku.

Platební metody

Komunikace

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.